Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Türkiye' nin her tarafına KARGO FIRSATI !!
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streci
26,05 TL + KDV
30,74 TL
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streç
32,48 TL + KDV
38,33 TL
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streç
49,93 TL + KDV
58,92 TL
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streç
57,28 TL + KDV
67,59 TL
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streci
73,81 TL + KDV
87,10 TL
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streci
80,24 TL + KDV
94,68 TL
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streç
149,14 TL + KDV
175,99 TL
Kaliteli malzeme yapısı ile palet streç
139,96 TL + KDV
165,15 TL
Bu kategoride toplam 8 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

STREÇ FİLM ve PALET STREÇ

Streç Film uygulamasına bakıldığında gayet ekonomik olan bir yük sarma- paketleme yöntemidir. Polietilen hammaddelerinden yararlanarak üretimini yapmış olduğumuz streç filmler paletli ya da paletsiz ürünlerin ıslanma, tozlanma ve dağılma ihtimallerini en aza indirebilmek adına son derece etkili bir çözüm olmaktadır. Bu sebeple etkili bir çözümü daha büyük boyutlara taşımak, etkinliğini daha fazla arttırmak için üretimimizde son derece titiz şekilde çalışma gösterdik. Ebatlarını büyük şekilde üretmememiz ve pürüzsüz olmayışından ötürü streç filmlerimiz stoklama-yükleme-sevkiyat esnasında vakit kayıplarına son verecektir. Sizler de vakitten kazanmak, ürünlerinizi en etkili şekilde stoklamak istiyorsanız ürünlerimizi gönül rahatlığıyla sepetinize ekleyebilir, satın alma işlemlerini kolaylık ile tamamlayabilirsiniz.
Streç Film, ambalajlama işlemleri için en ekonomik olan çözümdür. Otomatik sarma makinelerinde iyi bir şekilde gerdirilebilmeleri mümkündür. Normal koşullar altında -40 C ‘ den + 80 C ‘ ye kadar dayanıklılık gösterebilmektedirler. Ürününüzü güven ile sarmaktadır. Hafifliği vesilesi ile taşımada ürüne ek bir ağırlık getirmemektedirler. Yağmurun sıkıntılı şartlarından da etkilenmedikleri gibi çok da ekonomiklerdir. İşçilikten ve vakitten büyük kazanç sağlamaktadırlar. Uluslararası standartlara da gayet uygundurlar.
Palet Streçlerimiz, 5 katlı olup cast film tekniği dâhilinde üretilmektedir. Üretimlerinde kullanılmakta olduğumuz hammadde (LLDPE) liner ve katlar arasına lamine edilen yapıştırıcılardır. Kullanılan ham madde ve yapıştırıcılar sebebi ile film diğer ambalaj malzemelerinde olmayan esnek bir yapıya bürünmektedir. Ürününüzü bu sayede sıkı bir şekilde kavrayıp bir arada uzunca bir süre durmasını sağlamaktadır. Palet streç, genel olarak şeffaf şekilde üretilmektedir. Firmaların istek ve talepleri durumunda tek tarafı ya da dilendiğinde çift tarafı yapışkanlı olan ve içten viya dıştan kaygan, güneş ışınlarının zararlarına karşı dirençli UV katkılı, istenilen renklerde de üretimini gerçekleştirme olasılığımız da gayet yüksektir.
Yukarıda bahsini yapmış olduğumuz özelliklere ürünlerimiz eksiksiz bir şekilde sahiplik göstermektedir. Eğer siz de sağlığınızı tehdit edecek olan streç film ve palet streç ürünlerden uzaklaşmak, daha sağlıklı olan ve en iyi kalitede de üretimi gerçekleştirilmiş olan ürünlerden yana tercihte bulunmak istiyorsanız ürünlerimizden yana seçiminizi yapabilir, bunun meyvelerini de kısa bir süre içerisinde toplayabilirsiniz.
Ürünlerimiz darbelere karşı kesinlikle dayanıklılık göstermektedir. Kokusuz ve tatsızdırlar. Bu sayede paketlenmiş olduğu ürünlerde kesinlikle koku ya da tat etkisi bırakmazlar. Ürünlerimizin en önemli özelliklerinin başında gelen unsur kesinlikle doğa dostu olmalarıdır. Doğaya, sizlere karşı rahatsızlık vermek, dolaylı yolla olsa dahi olumsuzluklara sebep olmak kesinlikle tahammül edeceğimiz durumlar arasında yer almamaktadır. % 100 geri dönüşüm özelliği mevcudiyet göstermektedir. Ebat ve kalınlık miktarları müşterilerin istek ve taleplerine göre özel olarak üretilebilmektedir. Esnek olduklarından ötürü ürünün şeklini rahat bir şekilde alabilmektedirler, böylelikle işinizi kolay bir şekilde göreceklerdir.

Anasayfa | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda | İade Ödeme Politikası | İletişim   
 

AraBulGelsin Whatsapp Destek Hizmeti AKTİF !!!                                   Soru Ve Görüşlerinizi Bize Yazın

0 (538) 937 67 79                                  info@arabulgelsin.com


                                                                                    
                                                                                        GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

         

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.