Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Türkiye' nin her tarafına KARGO FIRSATI
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Kaliteli ve kullanışlı bant
5,38 TL + KDV
6,35 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
45,27 TL + KDV
53,42 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
138,00 TL + KDV
162,84 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
174,57 TL + KDV
205,99 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
23,72 TL + KDV
27,99 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
254,15 TL + KDV
299,90 TL
Koli bantları için bantkes aparatı
8,16 TL + KDV
9,63 TL
Koli bantları için bantkes aparatı
17,37 TL + KDV
20,50 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
4,26 TL + KDV
5,03 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
20,80 TL + KDV
24,54 TL
Kaliteli ve kullanışlı bant
16,14 TL + KDV
19,04 TL
Arabulgelsin bant kesme aparatı
13,04 TL + KDV
15,39 TL
Arabulgelsin bant kesme aparatı
20,59 TL + KDV
24,30 TL
Bu kategoride toplam 13 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Koli Bandı

Koli bantları, paketleme ve taşıma işlerinin olmazsa olmazlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Çalıştığınız sektör her ne olursa olsun fark etmeksizin, koli bantlarına kesinlikle ihtiyaç duyacaksınızdır. Çok geniş bir kullanım alanına yayılım göstermiş olan bu ürünleri en kaliteli şekliyle üretmekteyiz. Çünkü koli bantlarının performansları, sıkılıkları ne kadar kaliteli olduklarına göre değişim göstermektedir.
Koli bandı, en sık kullanılan paketleme ve ambalaj ürünleri arasında yer almaktadır ve çok da yararı vardır. Bir yüzünde özel bir selülozu bulunan bu ürünler, paketleme ve ambalajlama işlemlerinin dışında pek fazla yapıştırma ihtiyacımıza dahi pratik çözümler sunmakta olup yeniden oluşacak problemlere karşı dayanıklılık göstermektedir. Bir koli bandının en iyi olabilmesi için sağladıkları imkânların tamamını bünyesinde barındırması gerekmektedir. Tek bir özellik eksikliği, kullanıcıya kötü bir deneyim yaşatabilir. Ürünlerimizin tasarımını yaparken bünyelerine tüm özellikleri aşılamaya, tek birini dahi es geçmemeye özen göstermekteyiz. Koli bantlarımız kullanıldıkları alanlarda basınca dayanıklılık gösteren yüzeylerden oluşmaktadır. Bu özellik nesneleri dış etmenlerden korumanızı ve nesnelerinizi dilediğiniz yere güvenli şekilde taşımanızı sağlamaktadır.
Farklı çeşitlerde malzeme ve ebatlarda üretimini yaptığımız koli bantları, hemen hemen tüm işletmelerin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor, işletmeler de güvenirlilik ve kaliteye önem verdikleri için bizleri tercih ediyor. İş hayatlarında da sıklık ile kullanılmakta olan koli bantları, taşınma işlemleri sırasında da bolca kullanılmaktadır. Yeri geldiğinde sarma, yapıştırma ya da paketleme işlerinde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Koli Bandı Seçenekleri

Koli bantları her ne kadar birbirine benziyor olsa da farklılıkları adına bazı noktalar mevcuttur. Koli bandı ürünlerimize göz gezdirirken, belirleyici faktör kullanım alanınız olacaktır. Ortamın iklimi ve sıcaklık derece koşulları da bu bağlantıyı sağlamakta önemli bir husustur şüphe yok ki. Ürünlerimiz arasından ihtiyacınıza uygunluk gösteren ürünü bulmanız gayet mümkündür. Fakat siz alışverişinizi yapmadan evvel kullanım sebebinizi belirleyerek gereksiz satın almaların önüne geçebilirsiniz. Size tavsiyemiz, alışverişinize başlamadan evvel kafanızda dikkat etmeniz gereken unsurları belirlemeniz. Kaliteli ürünlerimiz arasından ihtiyacınız olan ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Anasayfa | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda | İade Ödeme Politikası | İletişim   
 

AraBulGelsin Whatsapp Destek Hizmeti AKTİF !!!                                   Soru Ve Görüşlerinizi Bize Yazın

0 (538) 937 67 79                                  info@arabulgelsin.com


                                                                                    
                                                                                        GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

         

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.