Siyah Şeffaf Küçük Boy Kargo Poşeti 1000 Adet 24x30+5
Siyah Şeffaf Küçük Boy Kargo Poşeti 1000 Adet 24x30+5

Siyah Şeffaf Küçük Boy Kargo Poşeti 1000 Adet 24x30+5

Fiyat : ₺434,00(KDV Dahil)

 

Toplu olarak alabileceğiniz kargo poşeti ile kargo alım ve gönderim işlemlerinde çok daha fazla tasarruf elde edebilirsiniz. Farklı boyut ve renklerdeki kargo poşetleri her türlü ihtiyacınıza ve yoğun kargo içeriğinize göre düzenlenmiş olup, talebinize uygun poşet modelini bulmanız mümkündür. Poşetleri satın aldığınız şekilde kullanabileceğiniz gibi, üzerine marka adı ve amblemini de kolaylıkla bastırarak kullanabilirsiniz.
 
Kargo Poşetleri Özellikleri
Kargo poşetleri kargo firmalarının ihtiyaç ve taleplerine göre değişen özelliklerde üretilmektedir. İhtiyacınıza yönelik olarak her boy kargo poşeti mevcuttur. Çok büyük içerikler için battal boy poşetleri satın alabilirsiniz. Kargo gönderiminde teslimatı yapılan ürünler genel de orta boyutluysa orta boy kargo poşetleri daha çok işinizi görecektir.
 
Kargo firmaları genellikle bu boyuttaki ürünleri daha sıklıkla tercih etmektedir. Küçük boyutlu, kitap, takı, aksesuar, kağıt gibi ürünlerin kargo edilmesi için ise küçük boy poşetleri satın alabilirsiniz. Firmanızda zaman zaman istisnai boyutta ürünleri de kargo ediyorsanız, özel kargo poşeti ürünlerinden yararlanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz boyutu seçebilirsiniz.
 
Toplu bir şekilde satılan kargo poşetlerini almanın en büyük avantajı ekonomik açıdan uygun olmalarıdır. Ayrıca toplu ürünler çoğunlukla şeffaf kargo poşeti olarak üretilirler. Renksiz ve desensiz bu ürünleri kendi markanızın ismini, rengini ya da logosunu kullanarak renklendirmek isterseniz baskılı kargo poşetine kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.
 
Kargo gönderimlerinde faturalandırma yapmak, kargo alıcısının ve göndericisinin bilgilerini yerleştirmek için cepli kargo poşeti daha uygun bir seçenek olmaktadır. Böylelikle önem taşıyan bilgileri poşetin üzerine yapıştırmak zorunda kalmaz ve bilgilerin zarar görmesinin önüne geçmiş olursunuz. Üretilen poşetlerin cep kısımları hem fatura hem de alıcı- gönderici bilgisini koymak için yeterli büyüklük ve genişliğe sahiptir. Aynı zamanda yapışkanlı olan kargo poşetlerinin yapışkanlı kısımları da boyuta göre değişmekle birlikte en az 5 santimetredir.