80x30 pos rulosu kullanımı

OpenCart SSL Certificate
80x30 pos rulosu kullanımı

Termal Rulo

ATM, pos cihazları, yazar kasalar ya da fax gibi pek çok cihazdan çıktı ve fiş almak için kullanılan rulo ürünler çeşitlilik arz ediyor. Farklı özelliklere sahip olan yazıcı rulosu, ihtiyaç duyulan ebatlara göre temin edilmelidir.

Uzun Süre Kullanım

Uzun süre kullanılabilir özelliğe sahip olması nedeni ile termal rulosu en sık tercih edilen ürünler arasındadır. 80x30 metre termal rulo ile kartuş maliyetlerinizi de en aza indirgeyebilirsiniz. 80x30 metre termal rulo çeşitlerindeki parlak yüzeyleri sayesinde daha net ve anlaşılır bir biçimde ortaya çıkmaktadır. Ayrıca yazar kasa fişi olarak da kullanılabilen bu ürünlerde, farklı hava şartlarına uyumlu olduğu için yazılarında herhangi bir akma ya da dağılma söz konusu olmuyor.

Geniş Kullanım Alanı

Fatura arşivleme gibi işlemlerde de büyük bir yardımcı özelliğe sahip olan adisyon rulosu kullanışlı yapısı ile işleri daha da kolay bir hale getirecektir. Yazıcı rulosu gibi bu ürünler farklı alanlarda da kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler restorantlar da da ihtiyaç halinde tercih edilebilir. Restaurant rulosu kalitesi sayesinde rakamları tam olarak görülmesine yardımcı olacaktır. Restaurant rulosu olarak tercih edilecek ürünlerin cihaz ile uyumlu ölçülerde olması da önemlidir. Yazarkasa fişi, kaliteli ise alışveriş sonrasında da alışverişin detaylarını incelemek adına büyük avantaj sağlar. Adisyon rulosu olarak kullanılacak ürün de uzun süre dayanıklılık göstermesi iş yerlerine büyük kolaylık sağlayacaktır

Göster:
Sırala:

Pos Rulo 80x30 Metre Termal Adisyon Rulosu 10 Adet

 Kaliteli Termal Pos Rulo 80x30 Metre Termal Adisyon Rulosu  Paketleri 10 Adet ve kullanış..

2,48TL
Vergiler Hariç: 2,10TL

Termal Rulo 80x30 Metre Adisyon Rulosu 20 Adet

Termal Rulo 80x30 30 Metre Adisyon Rulosu 20 Adet  2 Paket = 20 Adet ..

2,36TL
Vergiler Hariç: 2,00TL

80x30 Adisyon Rulo

ATM, pos cihazları, yazar kasalar ya da fax gibi pek çok cihazdan çıktı ve fiş almak için kullanılan..

2,48TL
Vergiler Hariç: 2,10TL

80x30 Adisyon Rulo 10 adet

ATM, pos cihazları, yazar kasalar ya da fax gibi pek çok cihazdan çıktı ve fiş almak için kullanılan..

2,48TL
Vergiler Hariç: 2,10TL