Para Bandı 15x66 metre 1 Adet

Ürün Kodu : ARGPRBNT01
5,36 TL 4,55 TL + KDV

Ürün Özellikleri

Adet:  1 Adet
Eni: 15 Cm
Uzunluk: 66 Metre

 

Para Bandı

 

Günümüzde bir çok işlerde kullanabileceğimiz para bandı hemen hemen bütün marketlerde satılmaktadır. Para bandı bir eşyayı yapıştırmaya yarayan en etkili araçtır. Yapıştırma işinin en önemli aracı olan bu bant su iletim tesisatında, elektrik tesisatında kullanılabilmektedir.

 

Ofiste işlerinizde yardımcı olacak bu bant kullanılış kolaylığı olarak birinci sıradadır. Daha kolay kullanım seçeneğiyle zamandan tasarruf yapmış olursunuz. Okul gibi eğitim öğretim veren kuruluşlarda çok fazla kullanılan para bandı evlerimizde kullanılabilir. Bu bantlar el ile kolay yırtılabilme sayesinde kullanımı oldukça basittir. Yapıştığı yüzeyde renk değişimine uğramaz.

 

Para Bandı Kullanım Alanları

 

Kullanışlı bir bant olan para bandı bir çok alanda işlerde kolaylık sağlamaktadır. Kullanımında herhangi bir tehlike olmadığı için kırtasiye ürünü olarak da kullanılır. Bir çok öğrenci derslerindeki projelerde yapıştırma işleri için para bandı kullanmaktadır. Kullanımında hiç bir zorluk bulunmamaktadır.

 

Genelde para bandı hafif eşyaları veya çok güçlü bir yapıştırma işi olmayan alanlarda kullanılır. Güçlü yapıştırma işleri için diğer bant türlerine bakılmalıdır. Bu bantlar küçük yapıştırma işlerinde en ideal araçtır. Bu bantlar renk değişimine uğramadan kullanılan alanda leke de bırakmaz. Bu kullanışlı malzemeyi bir çok markette ve e ticaret sitelerinde bulabilirsiniz.