HAKKIMIZDA

Şirketimiz 2011 yılında ilk faaliyetine kırtasiye malzemeleri tedariği ve satışı ile başlamıştır. Günümüzün ihtiyaçlarını yakalayıp faaliyet alanını genişletmek amacıyla 2014 yılında yaptığı yeni yatırımlarla fatura cebi , kargo poşeti, termal etiket ve termal rulo satışınlarında lider bir firma olma yolunda devam etmiştir. Dünya’nın önde gelen fatura cebi ve kağıt üreticileri ile kurduğu ticari işbirlikleri neticesinde, üretime geçmiş ve tedarik ağını sürekli genişleterek, sektörün taleplerini hızlı ve güvenilir şekilde karşılar hale gelmiştir.

2015 yılında ARABULGELSİN ve KARGOAMBALAJ markalarımızın Marka Tescil belgeleri alınmıştır. Müşteri ve kalite odaklı anlayışı neticesinde, satış ve pazarlama faaliyetlerini Türkiye geneline yaymayı başarmıştır. Sektörünün en tecrübeli üretim ve satış kadrosunu aynı çatı altında buluşturan firmamız, ürünlerini market zincirler, kargo firmaları, restaurantlar, kırtasiye ve perakende gibi oldukça geniş sektörlerde, Türkiye’nin birçok farklı noktasında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Dünya’nın önde gelen fatura cebi, termal kağıt üreticileri ile kurduğu iş ortaklıkları neticesinde, hammadde tedariki konusunda yerel piyasada saygın bir rol modeli haline gelen firmamız, bir çok yerli termal rulo üreticisinin ve fatura cebi kullanan firmaların destekçisidir.

AraBulGelsin, Dünya’nın en büyük fatura cebi üreticisi Debatin'in , 3 yıldan fazla süredir Türkiye mümessilliğini yürütmekle birlikte, son teknoloji tesislerde üretilen, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, geniş ürün yelpazesindeki yüksek kalite fatura cebi ile ülkemizin hizmetine sunmaktadır.

Tarihimiz

AraBulGelsin 2011 yıllında kurulmuş olup termal etiket ,termal rulo üretimi sektöründe faaliyet göstermektedir. Ayrıca koli bandı, fatura cebi ithal, ihraç eden ve genç , girişimci ve yüksek teknolojik ürünler kullanan , Ülkemizde birçok ürünü ilk olarak yapabilen firma kimliğini kazanmış olmanında haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Uzun vadeli iş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak anlayıp, müşteri odaklı bir yaklaşımla ve optimum düzeyde karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Girişimci genç ve sürekli öğrenen bir organizasyon olarak, sistemimizi geliştirmek. Ayrıca çalışma ortaklarımızla sosyal üretim projelerin de en üst seviyede etkinlik göstermek en önemli önceliğimiz.

İş sağlığı ve güvenliği, çevre ve doğal kaynakları önemseyerek, etik değerlerden ödün vermeden, yasa ve mevzuatlara uygun çalışmak. Müşteri taleplerini karşılayabilecek, esnek ve manevra kabiliyetine uygun üretim planlaması gerçekleştirmek en öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kalite ve hizmet mükemmelliğinden ödün vermeden, esnek yapımız, yaratıcı çözümlerimiz, rekabetçi fiyatlarımız ile gelen ürün ve hizmet taleplerini müşteri ihtiyacı doğrultusunda belirlenen kriterlere göre maksimum oranda karşılamaktır.

  • Çevreye karşı duyarlı ve bilinçli üretim,
  • Verilen hizmetlerin kalitesini ve çeşitliliğini sürekli arttıran ve geliştiren,
  • Sanayici sorunlarına çözüm üreten ve ülke ekonomisine destek veren,
  • Dünyaca tanınan firmalar ile iş ortaklığı,
  • Üretim, ihracatı, teknoloji ve istihdam merkezi olmak en önemli vizyonmuzdur.