Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Kalliteli A4 kağıt Çeşitleri 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Xerox Business A4 Fotokopi Kağıtları 1 Koli 5 Paket 2500 Adet
79,70 TL + KDV
86,08 TL
Xerox Business A4 Fotokopi Kağıtları 1 Koli 5 Paket 2500 Adet Ücretsiz Kargo
91,88 TL + KDV
99,23 TL
Xerox Business A4 Fotokopi Kağıdı 1 Paket (500 adet)
17,68 TL + KDV
19,09 TL
Xerox Business A4 Fotokopi Kağıtları 1 Paket 500 Adet Ücretsiz Kargo
23,22 TL + KDV
25,08 TL
Xerox Business A4 Fotokopi Kağıtları 2 Koli 10 Paket 5000 Adet Ücretsiz Kargo
179,37 TL + KDV
193,72 TL
Bu kategoride toplam 5 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Fotokopi Kâğıdı En Uygun Fiyatlarla

Ofis sarf malzemeleri arasında en önemli gider kalemleri arasında yer alan ürünlerden biri hiç şüphe yok ki fotokopi kâğıtlarıdır. Fotokopi çekimi yapmanın yanı sıra çıktı alabilmek adına da kullanılmakta olunan bu ürünler, ofislerin en fazla siparişini verdiği ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Fotokopi kâğıtlarında kalite oranı son derece kritiktir. Kalite oranının en üst düzeyde olması halinde çalışmanızdan da en iyi sonucu elde edeceksinizdir. Bu durumu merkez noktamıza alarak fotokopi kâğıdı üretimlerimizde son derece titiz davrandık. En doğru şekilde üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz ve kusursuz bir sonucu arzulayarak sizlere sunduğumuz fotokopi kâğıdı ürünlerimizi sepete ekleyip satın alabilirsiniz. Bu seçim ile işinizi de en iyi şekilde temellendirecek bir fotokopi kâğıdı almış olacaksınız.

Fotokopi Kâğıdı Arasında Bulunan Farklar

Fotokopi kâğıtları arasında ebat, gramaj, renk ve maliyet noktalarında farklılıklar meydana gelmektedir. Ofislerde genel olarak A4, A5 ve A3 ebatlarındaki fotokopi kâğıtları kullanılmakta iken ihtiyaç dâhilinde ebat farkı olmaksızın kullanılmaktadırlar. Gramaj olarak en fazla 70 ve 90 gram arasında bulunan ürünler tercih edilmektedir. 80 gramın altındaki fotokopi kâğıtlarının baskı ve çıktı kalitesi son derece düşüklük göstermektedir. Eğer bu ürünlerden yana seçim yapılacaksa, kesinlikle çift taraflı kullanılmamalıdır. Aksi durum gerçekleştirildiği vakit arka yüzeyde yansımalar oluşmaktadır.
Fotokopi kâğıtları arasında bulunan maliyet farklıklarının esas nedeni, kâğıdın ham maddesi olan selülozun üretilmekte olduğu ağacın türü ve kâğıt yapımı esnasında kullanımı gerçekleştirilen farklı tekniklerdir.
Üretimini yaptığımız fotokopi kâğıdı ürünlerimizin incelikten, dayanıksızlıktan uzak olmalarına dikkat ettik. Farklı teknikler kullandık. Bu vesile ile müşterilerimizin daha net, daha sağlıklı ve daha estetik sonuçlar elde etmesini temenni ettik. İyi bir fotokopi kâğıdı, iyi bir sonuç demektir.
Yüksek kalitede performans istiyorsanız yüksek kalitede fotokopi kâğıtlarından yana tercih yapmalısınız. Bunun için 250 gram ila 300 gram arasındaki ürünlerden yana seçimde bulunulmalıdır. Ancak genel amaçlı kullanımlar için 80 gramlık ürünler de yeterlilik gösterebilmektedir. Özellikle renkli fotokopiler ve çıktılar için gramaj düzeyi fazla olan fotokopi kâğıtları tercih edilmelidir.
 
Anasayfa | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda | İade Ödeme Politikası | İletişim   
 

AraBulGelsin Whatsapp Destek Hizmeti AKTİF !!!                                   Soru Ve Görüşlerinizi Bize Yazın

0 (538) 937 67 79                                  info@arabulgelsin.com


                                                                                    
                                                                                        GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

         

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.