Fatura Cebi Yapışkanlı 19x26 1500 Adet
Fatura Cebi Yapışkanlı 19x26 1500 Adet

Fatura Cebi Yapışkanlı 19x26 1500 Adet

Fiyat : ₺708,00(KDV Dahil)

 

Fatura Cebi
 
Evraklarınızın, faturalarınızın, irsaliyelerin kargo ile birlikte ulaştırılması ve kargoya ek ücret oluşturulmadan müşteriye, ilgili adrese iletilmesi için kullanılan fatura cebi ekonomik olarak evraklarınızın müşteriye ulaşmasını sağlıyor. Faturalar gibi evrakların da konulabildiği evrak cebi olarak adlandırılan şeffaf cepler yapışkanlı olarak üretilmektedir. Kargo üzerine yapıştırıldığında çıkmayan, güvenle evraklarınızın, faturalarınızın kargolanmasını sağlayan fatura evrak cebi modellerinin ağız kısmında özel bant şeritler yer alıyor. Faturanızı veya evraklarınızı yerleştirdikten sonra ağzını bantladığınızda maksimum güvenlik içinde ürünü ve faturanızı kargolayabiliyorsunuz.
 
Fatura cebi yapışkanlı modelinin yanında yapışkanlı kargo zarfı da kullanabilirsiniz. Kargo zarfı üzerine yapışan model olan ve evraklarınızın, faturalarınızın ek kargo ücreti ödemeden kargolanmasını sağlayan yapışkanlı fatura cebi hem ekonomik fiyatlara hem de kolay kullanıma sahiptir. Yapışkanlı kargo zarfı ile irsaliyeleri, faturaları, ürün ile ilgili tüm evrakları ürün kolisi ile birlikte gönderebiliyorsunuz. 19*26 mm, 14*26 mm, 14*18 mm ölçülerinde üretilen şeffaf fatura cebi yapışkanlı olarak binlik, iki binlik ve üç binlik paketler halinde satılmaktadır.
 
 Kargolar poşetleri dışında koliler ile de kullanılabilen koli cebi veya cepçik olarak adlandırılan fatura cebi, koli üzerine yapıştırılan modeline yapışkanlı koli cebi adı da verilmektedir. Kargo ile gönderilecek ürüne ait irsaliyelerin, faturaların veya adres evraklarının kolayca, güvenli bir şekilde taşınabildiği yapışkanlı evrak cebi; kolilerde, kargo zarflarında ve kargo kutularında çok kolay bir şekilde yapıştırılarak kullanılmaktadır. Kullanımı kolay olan fatura cebi yapışkanlı olmasının yanında bant şeritler ile su veya sıvı temasına karşı da evraklarınızı güven altında tutmaktadır.
 
Kargo ürünlerinin yanında özel evrakların güvenli bir şekilde ilgili adrese ulaştırılması için kullanabileceğiniz fatura cebi, evrak cebi yapışkanlı ve şerit bantlı olduğu için maksimum güvenlik sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek için gerekli olan fatura, irsaliye gibi evrakların ek kargo ücretleri ödenmeden taşınmasını sağlamak için kullanılan fatura evrak cebi koli üzerinde kullanılan modeli olan yapışkanlı koli cebi olarak da satılmaktadır.