Arşiv Kutusu 500 Sayfalık Mavi (1 Adet)

Ürün Kodu : ABGKUTU01
9,90 TL 8,39 TL + KDV

500 SAYFALIK ARŞİV KUTUSU MAVİ

 

Notlarınızı, fotokopilerinizi ve evraklarınızı düzgün bir biçimde saklayarak muhafaza edebileceğiniz arşiv kutusu, ofisinizin düzenini sağlayacak ve sizlerin toparlayıcısı olacaktır. Aynı zamanda çeşitli renkleri ile mevcut olan 500 sayfalık arşiv kutusu ile uzun süreli evrak muhafaza işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. Ofisinizin yeni stili 500 sayfalık arşiv kutusu ile renk bulacak. 500 sayfalık arşiv kutusu ile önemli gördüğünüz tüm dosyalar düzenli bir şekle kavuşacak.

 

Ofiste işlerinizde yardımcı olacak bu bant kullanılış kolaylığı olarak birinci sıradadır. Daha kolay kullanım seçeneğiyle zamandan tasarruf yapmış olursunuz. Okul gibi eğitim öğretim veren kuruluşlarda çok fazla kullanılan para bandı evlerimizde kullanılabilir. Bu bantlar el ile kolay yırtılabilme sayesinde kullanımı oldukça basittir. Yapıştığı yüzeyde renk değişimine uğramaz.

 

Arşiv Kutusu Kullanmanın Avantajları

 

500 sayfalık arşiv kutusu, uzun yıllar boyunca evraklarınızı korumak için uygun bir dosya klasörü türüdür. Evrak arşivleme kullanımı için uygunluk sağlarken aynı zamanda dosyalarınızı uygun bir biçimde tasnif etmenize de olanak sağlayacaktır. Ofisinizdeki karışıklığın önüne geçecek olan geniş siyah klasörler, ofisinizi şık bir görünüme kavuşturacaktır. Önemli dosyalarınızın gruplanmasını sağlayacaktır. Dosya muhafaza ve uzun süreli koruma işlemleriniz için geniş klasörü kullanmanız fayda sağlayacaktır.