2.Kalite Battal Boy Kargo Poşeti Cepli 200 Adet 48x55+5
2.Kalite Battal Boy Kargo Poşeti Cepli 200 Adet 48x55+5

Battal Boy Kargo Poşeti Cepli 200 Adet 48x55+5

Fiyat : ₺228,00(KDV Dahil)

Kargo Poşeti 

İçi gri dışı gri ( GRİ RENK GRANÜL )

Kargo ve kurye görevi gören firmaların kullanmış oldukları kargo poşetleri ürünlerin dış ortam etkilerinden korunarak taşınmasını sağlamaktadır. Kargo poşetleri özel polietilen ham maddelerden kullanılarak üretilmektedir. Firmaya özel olarak baskı yapılan baskılı kargo poşeti hem firmanızın sembolü haline gelecek hem de firmanızın reklamının ücretsiz olarak yapılmasını sağlayacaktır. Coex polietilen malzemelerden elde edilen kargo poşeti; cepli kargo poşeti ve şeffaf kargo poşeti olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Kargo firmaları tarafından kullanılan şeffaf kargo poşetleri ile baskılı kargo poşetleri üzerinde alıcı ve gönderen iletişim bilgilerinin yer aldığı bilgi formu da yer almaktadır.
 
Basklı kargo poşeti modellerini dilediğiniz renk ve desenlerde tercih edebilir veya 6 farklı renkte üretilen kargo poşeti modeli tercih edebilirsiniz. Her boy kargo poşeti için 6 farklı renkte baskı imkanına sahip olan LDPE ve MDPE ham madde kullanılarak üretilen kargo poşetlerinin en önemli özelliği doğa da çok kısa süre de çözünmeleri ve toprakta kaybolmalarıdır. Özel bir malzeme olan polietilen kullanılarak üretilen cepli kargo poşeti hem ekonomik fiyatlara sahip hem de fonksiyonel kullanıma sahiptir. Kargo taşımacılığı yapan veya evrak kuryesi olarak çalışan firmaların yoğun olarak kullandığı özel kargo poşeti farklı ebatlarda ve genişliklerde kullanılabilmektedir.
 
Özel kargo poşeti ve her boy kargo poşeti baskılı kargo poşeti olarak veya şeffaf kargo poşeti olarak tedarik edebileceğiniz kargo poşetleridir. Çok ince film yüzeylere sahip olan kargo poşeti bu özelliği ile sizlere elastiki kullanım imkânı da sağlıyor. Kargo poşeti üzerine baskı yapıldığında yüzey gerilimi artar ancak elastik özellik eksilmez. Polietilen malzemenin elastik özelliği sayesinde kargo poşeti çok fonksiyonel kullanım alanlarına sahiptir. Her boy kargo poşeti için kullanılan polietilen malzeme tüm ebatlarda fonksiyonel kullanım özelliğine sahiptir.